Tepelná čerpadla

Nabízíme Vám komplexní dodávky tepelných čerpadel a domovních rozvodů ÚT včetně podlahových a to od osvědčených firem Viessmann, Vaillant a HotJet.

Jak funguje tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo (vzduch/voda) je tepelné zařízení, které využívá bezplatnou energii, kterou je energie obsažena v okolním vzduchu. Zjednodušeně řečeno odebírá teplo zvenčí a předává ho do domu a to za minimálního odběru elektrické energie. Proto je tepelné čerpadlo ekonomicky nejvýhodnějším topným zařízením v rodinných domech.

Jaké přináší výhody

  • Nízké provozní náklady
  • Je ekologické, díky nízké spotřebě elektrické energie aktivně pomáhá ke snížení emisí CO2 a ochraně klimatu
  • Snadná a rychlá montáž
  • Bezpečný a bezúdržbový chod
  • Pracuje i při nízkých venkovních teplotách

Jaké čerpadlo vybrat

S výběrem tepelného čerpadla Vám rádi poradíme. Vybereme čerpadlo přesně na míru tak, aby pro vás bylo co nejvýhodnější. 

Proč si vybrat právě nás?

30 let tradice

Naše práce přináší zákazníkům užitek mnoho let po jejím dokončení. Pomáháme vám tak snižovat náklady na budoucí servis a opravy v oblasti instalatérských, plynařských a topenářských prací.

Kvalitně odvedená práce

Pečlivě vážíme, jaký materiál a spotřebiče vybrat pro vaši zakázku. Umíme vám s výběrem dobře poradit, abyste byli spokojeni po všech stránkách.

Rychlá dodávka služeb

Na vaše objednávky reagujeme rychle a v krátkých termínech. Díky vlastnímu vozovému parku navíc zajišťujeme i přepravu materiálu a havarijní servis.